DZIAŁO SIĘ

Dodane: tydzień temu
Romuald Karaś w Klubie Akapit 10 września o 13.00

Pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Akapit odbędzie się 10 września 2019 r. o godz. 13.00. Redaktor Romuald Karaś opowie o pracy nad reportażem poświęconym majorowi Henrykowi Sucharskiemu i obronie Westerplatte.

więcej

Odsłon: 28 | Komentarzy: 0
Dodane: tydzień temu
Konkurs dla dziennikarzy ekonomicznych

Jeszcze do 30 września dziennikarze przygotowujących publikacje i materiały o tematyce finansowej i gospodarczej mogą zgłaszać prace do konkursu na najlepszego dziennikarza ekonomicznego im. W. Grabskiego, organizowanego przez NBP. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 30 tys. zł. Osoby nagrodzone w poszczególnych kategoriach otrzymają po 10 tys. zł.

więcej

Odsłon: 23 | Komentarzy: 0
Dodane: tydzień temu
Złota Ryba dla dziennikarzy i uczniów

Fundacja Macieja Rybińskiego ogłosiła X Edycję Konkursu o „Nagrodę Złotej Ryby” dla felietonistów i autorów komentarzy satyrycznych, którzy nie przekroczyli 40 lat. Prace można zgłaszać do 5 października. Wspólnie z Fundacją Odpowiedzialność Obywatelska Fundacja organizuje I edycję konkursu publicystycznego o „Nagrodę Złotej Ryby – dla Młodych”, do udziału w którym zaproszeni są uczniowie szkół ponadpodstawowych.

więcej

Odsłon: 27 | Komentarzy: 010. Dziennikarzy 100-lecia Odrodzonej Niepodległej Polski.

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers