DZIAŁO SIĘ

Dodane: 121 dni temu
Jesienią wybierzemy delegatów

12 września 2020 r. o godz. 11.00 w pierwszym terminie odbędzie się Zebranie członków Oddziału Warszawskiego SDP, na którym wybierzemy delegatów na Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy SDP.

więcej

Odsłon: 9015 | Komentarzy: 0
Dodane: 138 dni temu
Pomoc koleżeńska w OW SDP

Pomoc koleżeńska w OW SDPKoleżanki i Koledzy, wszyscy boleśnie odczuwamy ograniczenia związane z epidemią. Wielu dziennikarzy dotkliwie odczuwa skutki izolacji. Nie wszyscy mogą skorzystać ze wsparcia rodziny lub sąsiadów. Dlatego pomyśleliśmy, że przynajmniej w niektórych sprawach możemy pomóc sobie nawzajem. Nie raz już członkowie Oddziału Warszawskiego udowadniali, że w trudnych sytuacjach potrafią się zmobilizować i zadbać jedni o drugich. Telefon: 572015860.

więcej

Odsłon: 7683 | Komentarzy: 0
Dodane: 145 dni temu
Zaproszenie do Teatru Telewizji

Zaproszenie do Teatru TelewizjiNiedawno minęła dziesiąta rocznica katastrofy pod Smoleńskiem, w której zginęli członkowie polskiej delegacji lecący na uroczystości do Katynia z urzędującym Prezydentem RP na czele. Tegoroczne obchody rocznic były ograniczone ze względu na przepisy związane ze stanem epidemii. A jak współczesny dramaturg widzi społeczeństwo w obliczu tragedii będzie się można przekonać 27 kwietnia o 21.00 w TVP 1 podczas seansu Teatru Telewizji.

więcej

Odsłon: 7385 | Komentarzy: 0
Dodane: 162 dni temu
Życzenia od Prezesa OW SDPJesienią wybierzemy delegatów
Dodano: 2020-05-20 - 121 dni temu
Jak pewnie część z Państwa już wie, na czerwiec tego roku wstępnie planowaliśmy zorganizowanie zebrania członków Oddziału Warszawskiego, na którym mieliśmy wybierać delegatów na Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy SDP.

Ze względu na ograniczenia zgromadzeń jesteśmy zmuszeni zmienić plany. Chcielibyśmy zapewnić Koleżanki i Kolegów, że nasze zebranie zorganizujemy w pierwszym możliwym terminie, 12 września 2020 r. w I terminie o godz. 11.00.

Każdy członek OW SDP otrzyma e-mailem lub pocztą tradycyjną zawiadomienie wraz z porządkiem obrad.

db


Odsłon: 9015 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers